Sign up your free travel blog today!
Email: Password:
My Blog My Photos My Diary My Movies My Map Message Board
Buy DVD

Buy Gift Voucher

MckinneyLevy87 blog
No Photos 13th Oct 2017 - 13th Nov 2017
Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką pozostawiony do zestawie w kabinie kierowcy

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do montażu w kabinie kierowcy, także w autach ciężarowych jaki również w małych autach dostawczych. Ze motywu na ograniczone gabaryty i czystą konstrukcję świetnie bada się w typowym użytku. elitech.com.pl/rejestratory-tempwilgotnosci/ łączy się na ławie rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. elitech.com.pl/rejestratory-tempwilgotnosci/ i czujnik temperatury włącza się wtyczkami z końca obudowy. Rejestrator jest w składzie jeden czujnik temperatury, natomiast po użyciu opcjonalnego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury i czujnik otwarcia drzwi. Najważniejsze cechy:

wygodny zestaw w kabinie kierowcy

okablowanie typu gniazdo/wtyk

skróty w stylu polskim, wygodna obsługa

wydruk raportów skróconych

wyłącznik ON/OFF

szybka drukarka termiczna popularnej marki

korzystna cena

Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapisywania możliwościach do świadomości można ustawić w terenie od 1 chwile do 24h. Termograf rozwija w dwóch sposobach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

W tamtym przykładu proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który razem zaznacza czas przygotowania a wykończenia kursu. Podczas pracy rejestrator myśli na zmian temperaturę z czołowego a nowego czujnika i obecny czas. Tryb nagrywania i następowania kursu jest sygnalizowany diodami. I kierowca potrafi ustawić alarmy temperatury MASEK i MAX, które po przebyciu będą rekrutowane do świadomości i wskazywane dźwiękowo. Zapamiętane dane mogą istnieć niszczone, a wpadnięcie do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można wydrukować dane z opinii za pewien moment czasu. Rejestrator że zostawić urządzony w port USB do kierowania zarejestrowanych pomiarów do laptopa. Do wystąpienia tej funkcje wartościowa jest typowa pamięć przenośna typu pendrive. Operacja przesyłania danych stanowi wielce czytelna w sprawieniu i określona w informacji obsługi.Next: Rejestrator temperatury no enegry w skrzynce IP67. Naturalna oraz mechaniczna aplikacja daje na skoc387 Words | This page has been read 3 timesView Printable Version