Sign up your free travel blog today!
Email: Password:
My Blog My Photos My Diary My Movies My Map Message Board
Buy DVD

Buy Gift Voucher

Coffee & Grilled Cheese
No Photos 18th Mar 2017
Diskrétní Sex Seznamka Pro Každého

Posunul som sa aby som dosiahol ústami na jej bradavku. „Ty nezbedník!Neviem čo sa mu na tej late páči, keď sme sa brali, nevadili mu moje krivky. Ani sa nebránil, ale bol to taký zajac. Pár krát ho zastrčil a bol hotový. A izbu mám prázdnu, tá pani dnes odišla a dnes mi tam už nikoho nedajú.Preto som sa rozhodol dotiahnuť ju k vrcholu prstami. Jazdila super. Výstrek skončil na jej tvári.

A Jitka to ví taky, soudě podle její ruky, která mi už rozepla kalhoty a něžně, ale pevně začíná masírovat mé napružené mužství. Druhá varianta vítězí. Něžně jí líbám po tvářích. Je půl šesté ráno a já vystupuji před domem z taxíku, který mne přivezl z letiště. Kývám hlavou na znamení že ano a Jitka vstává od stolu, bere svůj talířek a přes stůl se natahuje pro ten můj. Ve stejném okamžiku vchází sousedka a pokládá přede mne na talířku ještě teplý domácí štrůdl. Manželka ještě sladce spí a z pod peřiny jí vykukuje jedno ňadro s nádhernou bradavkou.
"Tak jo, ale musíte pak zaklepat, ještě nemám zapojený zvonek," usmívá se na mne a mizí ve svém bytě. Doma opatrně odemykám a potichu jdu nakouknout do ložnice. V okamžiku, kdy chci vyjít z pokoje do chodby, zjevuje se Jitka přímo proti mne.

Dopis...

V dráždění jsem ještě chvíli pokračovala, pak jsem si vzala na pomoc druhý vibrátor - černouška (jeho rozměry by ti byly možná povědomé), pořádně ho navlhčila jazykem a strčila jsem si ho do svojí mokré – hodně mokré – kundičky. To v kombinaci s drážděním klitorisu způsobilo neuvěřitelně nádherné vyvrcholení...No to bylo tak: prostě jsem si vzpomněla na jeden moc krásný víkend a pana "luxusního" a tak jsem si musela pomoc sama. Vytáhla jsem ze skříně nějaké pomocníky, zalezla do pelíšku, roztáhla nožky,naslinila prostředníček a pomaličku si přejela přes naběhlý poštěváček. Pak následovalo vlnění v bocích, které pomalu přecházelo v hodně divoké přirážení. Mým tělem proběhla úžasná vlna rozkoše. Chvilku jsem si hrála prstíkama, pak jsem vytáhla nový vibrátor, zapnula ho a položila na klitoris. Ani se neptej, co ta vzpomínka se mnou dělá...Next: Chceš Dobrou Sexy Seznamku?
Previous: Erotická Seznamka Pro Každého537 Words | This page has been read 9 timesView Printable Version