Sign up your free travel blog today!
Email: Password:
My Blog My Photos My Diary My Movies My Map Message Board
Buy DVD

Buy Gift Voucher

The Blog Post Stockpile
No Photos 21st Mar 2017
Sex Seznamka.

Usmál se a odpověděl mi,že se mu strašně líbí můj zadeček a tak ho chtěl vidět více zblízka. Odpověděla sem mu že určitě ano a hned jsme si vyměnili telefonní čísla. Protože mi to dalo hodně zkušeností a hodně krááásnýho a divokýho sexu!!! Vzala jsem o penis do rukou a pomaličku sjíždět tam,zpátky,tam,zpátky... Ale asi tak po týdnu mi od něj přišla sms s pozváním na skleničku a opět do Lomu. Cítila jsem jeho klacíka ve své mušličce a vzrušením jsem přirážela...rychleji a rychleji...oba jsme vzdychali.... potom jsem z něj slezla,otočila zády k němu a opřela o pařez. Ani sem nedoufala že ještě někdy napíše... Nakonec jsme skončili ve stoje a já jeho náručí a pořádně dokončili oba svůj prožitek v podobě dlouhého orgasmu! Ležela jsem tam,četla si časopis,když v tom mi za zády stínil nějaký objekt.

Stiskla mu hlavu silně, její ruce se zabořili do jeho krátkých vlasů a prožívala svůj orgasmus... No, proč ne... pomyslela si, nadzvedla šaty, pokrčila se v kolenou a zasunula obě kuličky dovnitř. Zvedl ruce pod její šaty opět jí začal jemně mačkat bradavky. Věděla, jak ho moc vzrušujou její nohy, odvážila se špičkou boty dotknout jeho přirození, uchopil její nohu a přitlačil. Když vyšla ven, zjistila proč, na židličce ležely úhledně složené šaty, pod nimi boty a lístek s prosbou: "Obleč si to, prosím." Rozhodla se že ho odmění. A opět začal lízat. Nesmírně ho to vzrušovalo a myslel si že už skončí.

Chceš šukací seznamku? Už ji máš.

Je to první sexy seznamka, která vás bude opravdu bavit: nespoléhejte na osud, scénář následujících dní a nocí je ve vaší režii. Je na vás, k jakému postupu vás naše sex seznamka inspiruje a jakým způsobem naleznete svého sexuálního partnera.Je to jen na vás, jestli vám sexy seznamka pomůže k sexuálnímu potěšení s párem, brunetou nebo snad dokonce zralou milf... fantazii se omezení nekladou a nikdo vás nemůže omezovat, co se představ týče - a tak to má být. Hlavně proto je seznamka oblíbena mezi tolika lidmi - nemusíš přemýšlet o složitém ovládání, seznamka vám umožní soustředit se na hledání toho nejatraktivnějšího partnera a hned se seznámit bez dlouhého zdržování a přemýšlení... jistě vás naše seznamka také dostane! Erotická seznamka dává spoustu možností poznat kamarády se stejnými zájmy a oblíbenými praktikami. Vzrušuje vás šukání s párem, gay sex nebo lesbi show? Jednoduchá sexy seznamka pro všechny, neváhej a seznam se ještě dnes.Sexy seznamka vám zaručí úspěch. Toužíte po divokém sexy dobrodružství bez limitů? Vše je hodně intuitivní, od přihlášení do seznamky po vyplnění informací, prohlížení profilů ostatních a zasílání zpráv.Next: Dokonalá Sex Seznamka Pro Všechny
Previous: Perfektní Erotická Seznamka Pro Každého675 Words | This page has been read 19 timesView Printable Version